Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 27 pokojích s vlastní koupelnou. Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové a do některých je možné přidat přistýlku. Ve všech pokojích je k dispozici Wi-Fi. Postele jsou jednolůžkové o rozměrech 90 cm, přičemž vždy dvě jsou sražené jako manželská postel. Pokoje jsou dále vybaveny základním nábytkem – skříně, stolky apod. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Tři bezbariérové pokoje v přízemí jsou vybaveny vanou. V případě potřeby můžeme zapůjčit na pokoj televizi, ale předpokládáme, že většinu času budete chtít trávit na kole nebo se kochat venku krásnou přírodou.

Ubytování typu Standard

Pokoje typu Standard se nachází v budově hotelu okolo recepce. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, umyvadlem a sprchou. Nachází se zde v přízemí 7 třílůžkových pokojů a 3 bezbariérové pokoje se čtyřmi lůžky. Bezbariérové pokoje jsou vybaveny vanou a standardním WC. V prvním patře se pak nachází 11 dvoulůžkových pokojů a 6 čtyřlůžkových pokojů. Čtyřlůžkové pokoje se skládají vždy ze dvou pokojů. V pokojích Standard Plus jsou v každém pokoji 2 lůžka, v pokojích Standard jsou lůžka  rozdělená na 3 a 1. Pokoje mají výhled buď do okolní přírody nebo do dvora.

Dvoulůžkový pokoj Standard

Pokoje č. 311-315, 319-320 a 324-327, nachází se v prvním patře většinou s výhledem do dvora.

Třílůžkový pokoj Standard

Pokoje č. 301-307, nachází se v přízemí většinou s výhledem do dvora nebo do přírody.

Čtyřlůžkový pokoj Standard Plus

Pokoje č. 318 a 321, nachází se v prvním patře s výhledem do přírody. Mají dva pokoje a lůžka rozdělená 2+2. Do pokoje lze umístit přistýlku.

Čtyřlůžkový pokoj Standard

Pokoje č.316, 317, 322 a 323, nachází se v prvním patře s výhledem do přírody. Mají dva pokoje a lůžka rozdělená 3+1.

Bezbariérový čtyřlůžkový pokoj

Pokoje č. 308-310, nachází se v přízemí většinou s výhledem do přírody. V koupelně je umístěná vana, standardní WC a umyvadlo. Pokoj nemá žádné další vybavení pro handicapované. Do pokoje lze umístit přistýlku.

Ubytování typu Turistické

Pokoje typu Turistické se nachází v patře nad restaurací a kuchyní. Pokoje nejsou vybaveny vlastní koupelnu ani WC a je nutné využít společné sociální zařízení na chodbě, kde je oddělené pánské a dámské. 

K ubytování tohoto typu nabízíme celkem 8 pokojů po 4 až 6 lůžkách 

Pokoje jsou ideální pro školní pobyty, sportovní soustředění nebo na krátkodobé přespaní například pro méně náročné hosty na svatbách a dalších oslavách.