Rezervace

Pro vytvoření rezervace vyplňte výše datum příjezdu, datum odjezdu a počet osob. Rezervace probíhá přes aplikaci „wubook“, která přímo napojena na náš provozní systém a díky tomu zobrazuje nejaktuálnější kapacity a nejlepší ceny.

Systém může být nastaven na minimální počet nocí. V tomto případě Vám systém ukáže, že nejsou žádné volné kapacity. Proto je potřeba změnit počet nocí nebo nás kontaktovat emailem.

Po vytvoření rezervace Vám přijde potvrzovací email s platebními údaji pro zaplacení zálohy ve výši 50 % do 14 dnů od rezervace. Pokud potřebujete zálohu z jakýchkoliv důvodů zaplatit později nebo v jiné výši, tak prosím uveďte důvod do poznámky.

V případě zrušení rezervace do 30 dnů před začátkem pobytu se vrací celý. Pokud zrušíte pobyt méně než 30 dní před začátkem, tak rezervační poplatek propadá v plné výši. V případě zájmu si v rezervačním systému můžete připlatit za možnost bezplatného zrušení do 3 dnů před příjezdem.

Ubytování je včetně snídaně. V případě zájmu a s ohledem na sezónnost je možné přiobjednat si večeře (polopenze).

Do pokojů, které to kapacitně umožňují je možné přistavit přistýlku.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za příplatek.

V pokojích i restauraci je zakázáno kouřit.

Ceník

Ceny mohou záviset na několika faktorech, a to především na sezónnosti, včasnosti (first minute, last minute) rezervace a také typu kanálu (nejlevnější je přímá rezervace u nás, dražší externí bookingy apod.).

Po zjednodušení lze říct, že cena většinou vychází na 700 Kč za osobu včetně snídaně. Za přistýlku je příplatek 600 Kč a za neobsazené lůžko naopak sleva 500 Kč. Závazná cena je však určena rezervačním systémem nebo rekapitulačním emailem.